Поділитись:

Росія навряд зможе досягти прориву в районі Павлівки-Вугледара, – британська розвідка

Неділя, 27 листопада 2022, 11:04

фото ілюстративне

Британська розвідка розповіла, що в районі Павлівки та Вугледара на Донеччині тривають тяжкі бої без суттєвого руху фронту і рф навряд чи вдасться досягти там оперативного прориву. 

Про це йдеться в огляді Міністерства оборони Британії про війну в Україні за 27 листопада, – повідомляє «Європейська правда».

У ньому зазначають, що останні два тижні в цьому районі Донеччини тривають інтенсивні бої і лінія фронту фактично не рухалася. І росія, і Україна стягнули туди значні сили, відомо про тяжкі втрати серед російських морпіхів. 

Зацікавленість цією ділянкою з боку рф пояснюється тим, що її можуть розглядати як зручну точку прориву для подальшого широкого наступу на північ, щоб захопити ту територію Донеччини, яка ще не окупована.

«Водночас росія навряд зможе сконцентрувати там достатньо якісних сил для того, щоб досягти оперативного прориву», – зазначають в огляді. 

Як раніше зазначала британська розвідка, мобілізовані росіяни нерідко потрапляють на фронт всупереч своєму стану здоров’я, без належного спорядження і повторної підготовки та гинуть у великих кількостях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 січня 2023
11:35
28 січня 2023