Поділитись:

Дітей, які отруїлись чадним газом у Луцьку, вже виписали з лікарні

П'ятниця, 25 листопада 2022, 10:50
Дітей, які отруїлись чадним газом  у Луцьку, вже виписали з лікарні

Двох дітей, котрі отруїлись чадним газом  на проспекті Перемоги у Луцьку, вже виписали з лікарні.

Про це пише Суспільне.

«Двох дітей п'яти і восьми років, виписали з лікувального закладу», – розповіла лікарка-пульмонологиня обласної дитячої лікарні Ольга Садова.

23 листопада дітей перевели з реанімації у стаціонар.

«Дівчинка була більш-менш у задовільному стані. У хлопчика ще утримувалися такі незначні болі голови, але до кінця дня усе було гаразд вже. Нічого не загрожує їхньому життю», – каже лікарка.

За коментарем Суспільне звернулося до газовиків. Зі слів начальника відділу АТ «Волиньгаз», у квартирі, де отруїлися діти, була встановлена газова колонка.

«Також була встановлена витяжка над кухонною плитою, яка облаштована примусовим вентилятором. Тобто відбувається перетягування продуктів згоряння з газових приладів у приміщення», – додав Роман Шабала.

Фахівець газової компанії сказав, що такі випадки непоодинокі через те, що мешканці неохоче підписують договори на технічне обслуговування, які наразі не є обов’язковими. Роман Шабала додав, що господарів квартири зобов’яжуть самостійно демонтувати витяжку із примусовим вентилятором.

Нагадаємо, що у Луцьку на проспекті Перемоги ввечері 22 листопада родина отруїлась чадним газом. На місці працювали медики. Двох дітей забрали до лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів