Поділитись:

У Луцькій громаді школи та садочки 24 листопада працювали в штатному режимі

Четвер, 24 листопада 2022, 22:15

У Луцькій громаді 24 листопада, попри відсутність світла та води, навчальні заклади працювали у штатному режимі.

Про це пише Суспільне.

«Для учнів відвідування шкіл цього дня було необов'язковим через ситуацію з електропостачанням», – розповів  очільник профільного департаменту міськради Віталій Бондар.

Попри це у деяких навчальних і виховних закладах не було впродовж дня тепла і гарячої води через знеструмлення 23 листопада, – повідомив речник «Луцьктепла» Антон Безносиков. Зі слів Віталя Бондаря, навчальні заклади відкриті, освітяни перебувають на робочих місцях.

Суспільне дізналося, як цього дня відбувався освітній і виховний процеси в обласному центрі Волині.

 

У луцькому ліцеї № 3 була відсутня електрика та опалення, температура у приміщенні становила 16 градусів тепла. На навчання цього дня прийшли 350 учнів із 1 078 дітей. Директор закладу Віктор Савчук зазначив: під час блекауту ліцей працюватиме у звичному режимі.

 

«Якщо в клас прийшло вісім учнів, то я працюю з вісьмома учнями. Тобто, як що батьки направили до нас дітей, ми повинні забезпечити навчальний процес. Якщо брати в цілому школу, то дітей порівняно небагато. Третина прийшла», – говорить керівник школи.

Зі слів вчительки української мови та літератури Марини Сильмахи, на навчання 24 листопада прийшли лише двоє дітей. Каже: цього дня було заплановано шість уроків.

 

У дошкільний навчальний заклад № 5 батьки привели 29 дітей, температура в приміщеннях сягає позначки 19 градусів тепла, – зазначила вихователька-методистка Наталія Киця.

«Дітей приймаємо. Ми забезпечили дітей сніданком та теплим обідом. Були заняття і музичні, і фізкультура. Нехай в групі кілька діток, але від цього не залежала якість надання освітніх послуг», – додала вихователька.

 

У тих районах Волині, де відновили електропостачання, навчальні заклади працювали. Через відсутність зв’язку інформація про кількість таких шкіл та садочків невідома, – сказала начальниця обласного управління освіти і науки Людмила Плахотна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:30
27 листопада 2022
26 листопада 2022
11:00
25 листопада 2022
18:06