Поділитись:

Всі водозабори і частина котелень заживлені: Поліщук про ситуацію у Луцьку

Четвер, 24 листопада 2022, 14:19

Станом на 14:00 год у Луцькій громаді всі водозабори мають живлення, частина мікрорайонів – з електропостачанням.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Зі слів Ігоря Поліщука, всі три водозабори та основні каналізаційно-насосні станції заживлені. Вода є скрізь, окрім споживачів, яким неможливо подати воду через локальну аварійну ситуацію (прорив і ін.) та квартир в будинках вище 4-6 поверху у зв‘язку з відсутністю електроенергії, через що не працює підйомна станція.

Також наразі заживлена частина котелень. Над підключенням котельні на вул. Карбишева працюють. В багатоквартирних будинках, де встановлено ІТП, можуть бути проблеми з подачею теплоносія через відсутність електроенергії в будинку.

Ситуація з підключенням електроенергії в побутових споживачів буде змінюватись протягом усього дня. Частина мікрорайонів та вулиць наразі з електроенергією. В основному це будинки, які заживлені по одній лінії з об‘єктами критичної інфраструктури.

«Відсутність електроенергії у інших споживачів має одну єдину причину – недостатня генерація електроенергії в цілій країні через зупинку трьох АЕС. За інформацією Міненерго, пуск АЕС планується на вечір. Після цього ліміти на нашу область будуть збільшені і споживачі відчують покращення ситуації», – додав Ігор Поліщук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 листопада 2022
10:00
27 листопада 2022
26 листопада 2022
15:37
10:04
25 листопада 2022
24 листопада 2022
20:00