Поділитись:

Ексміністру освіти Табачнику повідомили про підозру у держзраді

Середа, 23 листопада 2022, 11:19

Колишньому міністру освіти часів Януковича Дмитру Табачнику повідомили про підозру у державній зраді.

Про це інформує Служба Безпеки України.

Слідчі Служби безпеки зібрали доказову базу щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки України колишнім міністром освіти та науки Дмитром Табачником. Ця особа ще з 2014 року переховується від українського правосуддя у тимчасово окупованому Криму.

Встановили, що ексрегіонал після широкомасштабного вторгнення рф активно «консультує» керівників російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей.

У розпорядженні СБУ є докази його тісної співпраці з ворожими спецслужбами, серед іншого,  виявили «доповідні записки» з детальними звітами щодо «виконаних завдань».

Серед іншого, мова іде про підготовлений табачником проект доповідної записки на заступника голови уряду рф Марата Хуснулліна. У ньому, від імені гауляйтерів тимчасово окупованої Херсонщини та Запоріжжя, він просить рашистів забезпечити цілодобову озброєну охорону «виборчих дільниць» на період незаконного референдуму.

Також задокументували, що за його безпосередніми вказівками «виборчі дільниці» організували у навчальних та медичних закладах регіону.

  

Наразі зраднику заочно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

СБУ наголошує, що злочини проти основ національної безпеки не мають строку давності, тож Служба вживає заходи для притягнення винних до відповідальності.

Викриття та документування протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ Вінницької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів