Поділитись:

У Луцьку за день зі знеструмлених ліфтів визволили понад 50 людей

Субота, 19 листопада 2022, 08:50

Через аварійні вимкнення електроенергії із ліфтів у Луцьку за 17 листопада визволили 52 людини.

Про це розповів у коментарі Суспільному директор підприємства «Волиньліфт» Андрій Ткачук.

«Якщо вчора спочатку о 8:10 виключився район ЛПЗ, там було 12 чи 15 звільнень, і потім по районах, де йшли відключення, але у яких районах найбільше застрягло людей – систематизувати важко, бо відключення не системні», – сказав керівник підприємства.

Усього працівники підприємства обслуговують орієнтовно 700 луцьких підйомників. Окрім аварійної бригади, яка в місті одна, для порятунку людей з вимкнених підйомників у «Волиньліфті» створили додаткові пункти чергових.

«Зараз ми трошки переформатувалися: додатково до аварійної служби, яка чергує цілодобово, є ще по районах чергові, які допомагають – ЛПЗ, 40-ий, 33-ій», – зазначив Андрій Ткачук.

Окрім того, у «Волиньліфті» закликають людей у зв'язку з віяловими та аварійними відключеннями світла не використовувати ліфти без потреби, а у випадку блокування в кабіні – не вилазити з неї самостійно.

«На ЛПЗ пощастило, що ліфт зупинився на точній зупинці, де сходиться поріг. Бо якщо вилазити між поверхами, то є велика небезпека травмуватися, і такі випадки по Україні вже є. Закликаємо людей по можливості обмежити користування ліфтами. Ми працюємо на грані людських ресурсів», – каже керівник підприємства.

Андрій Ткачук додав: через відключення світла бувають перебої з мобільним зв'язком, тому у лучан можуть бути труднощі зі з'єднанням з диспетчером, а також диспетчерам складніше координувати роботу та інформувати аварійні бригади.

Алгоритм поводження при вимкненні електроенергії та правила поводження розвішують у кабінах підйомників, де розташована кнопка виклику диспетчера та є контакти аварійної бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2022
12:55
08:30
07:30