Поділитись:

Кремль не зупиняв мобілізації і готується до наступної хвилі, – ISW

Субота, 19 листопада 2022, 08:00

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що росію чекає чергова хвиля мобілізації, це погіршить загальну якість російських військ, яких перекидають на фронт в Україну.

Про це пише Українська правда. 

Продовження прихованих мобілізаційних заходів і потенційна підготовка до наступної хвилі мобілізації в тандемі з поточним осіннім призовним циклом, ймовірно, створюють значне навантаження на і без того перевантажений російський апарат формування Збройних сил

Аналітики нагадують, що Кремль раніше заявляв, що президенту росії володимиру путіну немає необхідності підписувати указ про формальне завершення періоду мобілізації.

За оцінкою ISW, путін, ймовірно, наказав припинити так звану часткову мобілізацію, щоб звільнити бюрократичний та адміністративний потенціал для призову.

«Однак очевидно, що російська влада ніколи не припиняла мобілізаційні зусилля повністю, а це означає, що обмежена кількість мобілізованих призовників все ще проходить через систему підготовки в той самий час, коли призовники проходять свій власний цикл навчання», – кажуть аналітики.

Чергова хвиля мобілізації, припускають в ISW, ймовірно, призведе до ще більш низької якості з підготовки як мобілізованих призовників, так і строковиків, оскільки вони конкуруватимуть за недостатню кількість «навчальних» місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 лютого 2023
31 січня 2023
30 січня 2023
11:48