Поділитись:

На Волині медики «швидкої» «відкачали» пацієнта з інфарктом (фото)

П'ятниця, 18 листопада 2022, 13:30
На Волині медики «швидкої» «відкачали» пацієнта з інфарктом (фото)

У Нововолинську завдяки професійним злагодженим діям бригади «швидкої» врятували життя 63-річного пацієнта.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У четвер, 17 листопада, о 18:20 в центральну оперативну диспетчерську надійшов виклик до 63-річного пацієнта у Нововолинську з болями в ділянці серця.

Члени бригади екстреної медичної допомоги Нововолинського відділення  ЕМД КП «ВОЦЕМДМК», яка прибула на місце, провели огляд та обстеження.
У пацієнта був діагностований гострий інфаркт міокарда. 

Враховуючи важкість стану, надали необхідну медичну допомогу, стан пацієнта стабілізували та розпочали транспортування пацієнта на госпіталізацію до лікарні.

Під час транспортування у пацієнта зафіксували зупинку кровообігу та дихання. 

Бригада ЕМД розпочала реанімаційні заходи. Ефективні реанімаційні заходи, уміння медичного персоналу, використання  дефібрилятора  дало можливість відновити у пацієнта серцебиття та дихання.

На зустріч бригаді Нововолинського відділення виїхала бригада відділу медицини катастроф, яка продовжила моніторинг стану пацієнта та доставила до профільного закладу охорони здоров’я.

На Волині медики «швидкої» «відкачали» пацієнта з інфарктом (фото)На Волині медики «швидкої» «відкачали» пацієнта з інфарктом (фото)На Волині медики «швидкої» «відкачали» пацієнта з інфарктом (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів