Поділитись:

Скандал у луцькому клубі Versailles: студентська вечірка обурила користувачів мережі (фото, відео)

П'ятниця, 18 листопада 2022, 12:24

Користувачів мережі обурила вечірка до Дня студента, яка відбулася ввечері 17 листопада у Луцьку в клубі Versailles. 

Лучанка Дарина Коваль опублікувала у своєму інстаграмі допис про те, наскільки недоречною є така вечірка сьогодні.

Вечірка у ВерсаліВечірка у Версалі
 

«Не думала, що буду викладати такий пост, але якщо чесно, це повний пи$здець. Багато хто викладав у сторіз, як в Києві гоцали під «Вова, їбаш їх бл@ть». А по ділу всі всрались. Мене нереально бомбить від цього всього, а найбільше від того, що все-таки це допустили. Автор сторінки, звичайно, молодець – приховав коментарі після того, як втулив свою нікчемну рекламу по всьому Луцьку і понеслись негативні коментарі з приводу цього», – пише дівчина. 

Дарина КовальДарина Коваль
 

Вона вважає, що зараз не час робити студентські вечірки. 

«Відпочивай, як це було у мирний час». Ви й*бнуті таке писати? Це повна зневага до людей, особливо до тих, хто зараз воює і боронить ваші сраки.  Замість танців ви могли б організувати просто благодійний фонд. Кожен підключився би, хай не по 200 грн, але достатня сума зібралася б. Нехай усім організаторам і всім присутнім буде на совість, і щоб ці обличчя снились вам кожну ніч. І це лише ті ,про кого відомо, що загинули за сьогоднішню добу. Це наші Волиняни ,наші Воїни, але ще скільки зниклих безвісти життів...» – написала Дарина.

До свого допису вона прикріпила фотографії загиблих військових. 

 

 

 

Серед іншого, дівчину обурили сторіз, які публікували студенти – учасники вечірки. Хтось робив підписи на кшталт «Дякуємо ЗСУ, що можемо відпочивати». 

Допис Дарини зібрав більше семи сотень вподобань. Користувачі у коментарях засуджують поведінку молоді, яка прийшла на цю вечірку, а також організаторів заходу. 

До слова, вхідний квиток на тусівку коштував 170 гривень за передпродажем, і 200 гривень вже під час вечірки. 

Анонс вечіркиАнонс вечірки
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:30
27 листопада 2022
26 листопада 2022
11:00
25 листопада 2022
18:06
08:40