Поділитись:

Наступного тижня Європарламент розгляне визнання росії терористичною державою

Понеділок, 14 листопада 2022, 15:55

Європейський парламент розгляне резолюцію, у якій російську федерацію буде визнано терористичною державою.

Про це заявила депутатка Європарламенту Раса Юкнявічене, віцеголова групи Європейської народної партії (ЄНП) із закордонних справ, – повідомляє «Європейська правда».

У повідомленні, розміщеному на сайті групи ЄНП, найбільшої в Європарламенті, сказано, що напередодні саміту G20 на Балі група ЄНП висловила різке несхвалення присутності росії на переговорах лідерів G20.

«Ми дозволяємо одному з керівників терористичної держави брати участь на рівних у дискусії про майбутнє світу – ось що означає дозволити Лаврову сісти за один стіл із рештою лідерів G20. Це неприйнятно. Ми ніколи не повинні вести переговори з терористами», – наводяться у повідомленні слова Юкнявічене.

«Європейський парламент відкрито заявляє про це, і ми проголосуємо за резолюцію на пленарному засіданні наступного тижня, щоб класифікувати російську федерацію як терористичну державу», – наголосила Юкнявічене.

Група ЄНП відкрито засуджує необґрунтовану, неспровоковану та незаконну російську агресію проти України після анексії Криму у 2014 році. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 лютого 2023
31 січня 2023
30 січня 2023
11:48