Поділитись:

На Волині діти створили патріотичну інсталяцію та панно (відео)

Субота, 05 листопада 2022, 14:02

Двадцятеро дітей із села Жидичин взяли участь у створенні патріотичної артінсталяції біля сільського будинку культури. Допомагали малювати панно з назвою «Ми – з України» вчителі Луцької художньої школи.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Як розповіла співорганізаторка заходу, викладачка Луцької художньої школи Оксана Мазурок, створення панно відбувалося в межах проєкту Ради Європи «Організація та проведення арттерапевтичних занять просто неба».

«Інсталяція залишається і після нашого артпікніка. Погодні умови її не зруйнують. А панно, яке створили діти, буде зберігатися в Будинку культури села Жидичин», – каже Оксана Мазурок.

Співорганізаторка артпікніка Оксана Мазурок><span class=Співорганізаторка артпікніка Оксана Мазурок
 

Діти малювали патріотичний рушник на поліетиленовій плівці, яку натягнули між деревами біля Будинку культури.

«Я вибрала жовтий і синій кольори, тому що це кольори України. Я люблю малювати нашу Україну, долини, дерева, квіти», – розповідає 9-річна Каріна Каленюк.

9-річна Каріна Каленюк разом з друзями малює патріотичний рушник><span class=9-річна Каріна Каленюк разом з друзями малює патріотичний рушник
 

Ще одним осередком творчості стала стіна Будинку культури, на якій дорослі створили паперову зону для монументального панно. Малювали на ній усі охочі.

Директорка Будинку культури Оксана Скрипник говорить, що створення панно – це один з етапів підготовки благодійного ярмарку, де будуть збирати гроші на потреби Збройних сил України. Додає: під час війни працівники Будинку культури перепрофілювали свою діяльність на арттерапевтичну. Тут працюють з дітками-переселенцями з Маріуполя, з Макарова та інших міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 березня 2023
27 березня 2023
26 березня 2023
25 березня 2023
23 березня 2023
21 березня 2023
17 березня 2023
14 березня 2023
12 березня 2023
10 березня 2023
03 березня 2023