Поділитись:

Волинянина, який зарізав тестя й тещу, «закрили» у психлікарні

Середа, 02 листопада 2022, 16:56

Суд відправив 33-річного ковельчанина, який зарізав своїх тестя і тещу, до психіатричної лікарні з суворим наглядом.

Про це у середу, 2 листопада, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Ковельський міськрайонний суд задоволив підтримане прокурорами Ковельської окружної прокуратури клопотання про застосування до 33-річного жителя Ковеля, який убив тестя і тещу, примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до закладу надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Вранці 1 березня 2022 року чоловік завдав родичам численних ударів ножем. Унаслідок отриманих травм 55-річний потерпілий помер одразу, а 54-річна жінка – згодом у лікарні.

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що  громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання, відтак матеріали провадження були скеровані до суду з клопотанням про застосування до нього примусових заходів медичного характеру.

Згідно з рішенням суду чоловіка госпіталізовано до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Довідково:
згідно з ч. 5 ст. 94 КК України госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 квітня 2024
11 квітня 2024
10 квітня 2024
09 квітня 2024
08 квітня 2024
07 квітня 2024