Поділитись:

На трасі Луцьк – Львів укріплюють 42-метровий міст через річку (фото)

Середа, 02 листопада 2022, 16:20

Біля обласного центру Волині дорожники укріплюють міст через річку – до початку повномасштабного вторгнення РФ міст, збудований у 1958 році, планували капітально відремонтувати.

Про це у середу, 2 листопада, повідомили на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області.

«На автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк у селі Гірка Полонка лагодимо міст через річку Чорногузку», – йдеться у дописі. 

Що зроблено:

  • укріплені укоси земляного полотна насипу лівої частини мосту габіонними конструкціями типу «матраци Рено» та залізобетонними монолітними плитами;
  • проведена герметизація стиків тротуарних блоків лівої частини штучної споруди;
  • відремонтовані балки прогонової будови правої частини мостового переходу;
  • відновлені деформаційні шви.

Попереду – роботи з укріплення центральної опори правої частини цієї штучної споруди, до їх виконання підрядник приступить після того, як спаде рівень води в річці. 

Мостовий перехід через Чорногузку в селі Гірка Полонка довжиною понад 42 метрів побудований в 1958 році. У 1977 році проведена його реконструкція – добудована ліва частина.  Враховуючи вік споруди і відсутність ремонтів, під впливом навантажень та інших факторів, зокрема й природно-кліматичних, окремі її елементи зазнали руйнувань, що зменшують надійність і безпеку подальшої експлуатації.

Ця штучна споруда знаходиться в четвертому експлуатаційному стані і потребує ремонту. Планом проєктних робіт на поточний рік передбачалось виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт цього мосту. Однак, з початком повномасштабної війни, всі цьогорічні плани дорожників лишились нереалізованими, автомобільні дороги та штучні споруди на них наразі підтримуються в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання.

Тож і міст через Чорногузку на автошляху Н-17 полагодили у рамках експлуатаційного утримання. Проведені роботи, зокрема щодо укріплення берегових, проміжних і центральної опор, збережуть конструкцію мосту від руйнування.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:29
06 червня 2023
05 червня 2023