Поділитись:

В Україні виготовляють куленепробивні жилети для дітей

Субота, 29 жовтня 2022, 22:10
В Україні виготовляють куленепробивні жилети для дітей

Напевно, ніхто не очікував, що ми коли-небудь потребуватимемо куленепробивні жилети для дітей. Але це реальність війни в Україні.

Про це пише сайт новин Волині «Конкурент» з посиланням на Technology.org.

Захист дітей є пріоритетом людства. Для України це вкрай необхідно у зв’язку із російським вторгненням на нашу територію.

З урахуванням цього вітчизняний виробник куленепробивного жилета Львівський оборонний кластер розпочав виготовляти захисні набори для дітей віком від 4-14 років, що складаються з захисного жилета та шолома. Є три розміри для різного віку: 4-6 років, 7-10 років, і 11-14 років.
Нові жилети отримали необхідну сертифікацію за військовими стандартами. Шолом виготовляється на основі стандартної військової моделі, просто меншого розміру. Бронежилет відповідає вимогам надійного захисту.

Ці захисні предмети виготовляються з використанням спеціальних легких балістичних матеріалів, що робить їх максимально зручними. Жилет можна швидко надягнути або зняти, а також використовувати яскраві кольори і світловідбиваючі смуги.

Нині Львівський оборонний кластер має замовлення на виготовлення 500 таких комплектів, вартість кожного становить $550. Однак, за попередніми оцінками, для дітей, які потребують евакуації з зон ведення бойових дій, може знадобитися не менше кількох тисяч таких комплектів.

Нагадаємо: у Міноборони розробляють польовий однострій і бронежилети для жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів