У Маріуполі окупанти хочуть знищити мурал «Мілана» – символ трагедії війни

У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники мають намір знищити мурал «Мілана», який присвяченій дівчинці, що втратила матір під час обстрілів міста у 2015 році.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада у телеграмі.
Зазначається, що офіційним приводом окупанти назвали «відновлення теплового контуру».
«Насправді – намагання знищити пам‘ять про власні злочини та обстріл нашого міста ще у 2015 році. Адже мурал став символом трагедії війни та надії на мир й відновлення», – йдеться в повідомленні.
Дівчинці Мілані було шість років, коли мікрорайон «Східний», в якому вона проживала разом з мамою, накрило обстрілами. Мама загинула. А дівчинці медики змушені були ампутувати ногу. Вона пережила кілька операцій і заново вчилася ходити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Росіяни спланували підрив дамби Каховської ГЕС ще у квітні, – розвідка
- Збитки інфраструктурі від війни в Україні перевищили $127 мільярдів, – аналіз KSE

На Волині єпархія «мп» покарала свого священника за богослужіння з екзархом Вселенського патріархату
Україна закупила сало для російських полонених
Волинян попереджають про густий туман
Лучанка Галина Падалко стажуватиметься в Європарламенті
У Білорусі – активна фаза військових навчань: є певна небезпека