Волинянка здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби

П'ятниця, 21 жовтня 2022, 18:41

Волинська спортсменка, уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

Про це повідомляє Суспільне.

На світових змаганнях між спортсменами до 23 років Анастасія Алпєєва виступала у ваговій категорії 72 кілограми.

Волинянка почала з перемоги у кваліфікації, також здолала призерку чемпіонату Європи U23 з Норвегії у чвертьфіналі. Але за вихід у фінал Анастасія поступилась призерці Південно-Американських ігор, віцечемпіонці світу U23 минулого року Тетяні Рентерія з Колумбії.

У малому фіналі на Алпєєву чекала суперниця з Туреччини, яка взяла «бронзу» на цьогорічному чемпіонаті Європи, але волинянка змогла здобути перемогу.

Для української збірної медаль волинянки стала третьою «бронзою» в медальному заліку.