Поділитись:

Ексдружина Віталія Кличка хоче змінити прізвище

Четвер, 20 жовтня 2022, 03:11

Ексдружина мера Києва Віталія Кличка Наталія Кличко повідомила, що хоче позбутися знаменитого прізвища свого колишнього чоловіка.

Наталія розповіла, що найближчим часом поверне собі своє дівоче прізвище Єгорова. Співачка хоче розпочати нову історію свого життя, – інформує ТСН. 

«Незабаром ви побачите зміну мого імені на усіх моїх акаунтах у соціальних мережах та медіа. Протягом останніх 25 років багато хто з вас знав мене як Наталію Кличко, і лише деякі з вас знали моє справжнє ім'я – Наталія Єгорова... Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку я починаю писати з чистого аркуша під своїм власним ім'ям», – написала жінка.

Також вона зазначила, що хоче залишити ім'я Наталія Кличко у минулому:

«Для цього є багато причин, але головна – після розлучення з моїм чоловіком Віталієм Кличком я з повагою і гордістю залишаю ім'я Наталії Кличко в історії… Мої цілі, моя життєва позиція, мої життєві цінності залишаються незмінними. Я завжди допомагала і буду допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує – діти та жінки», – розповіла Наталія Єгорова про те, чим планує займатися у майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів