Поділитись:

Матушка з Волині, яка засвітилася на російському телебаченні, збирає від українців пожертви

Четвер, 13 жовтня 2022, 20:33

Тисячі переглядів на ютубі, пісні в тюменських лісах і… збір грошей від українців. Уродженка Волині, яка з чоловіком-священником поїхала шість років тому до Росії, має не тільки українське коріння, а й українську банківську картку, куди, не соромлячись, закликає жертвувати кошти на свою самодіяльність і храм.

Про це пише VSN.

Нагадаємо, ексстудентка духовної семінарії з Камінь-Каширського району, дружина священника Московського патріархату матушка Валентина Корнієнко  «засвітилась» на російському ток-шоу.

Там вона розповіла про українське коріння і про те, що в Україні залишилась її родина, у тому числі її матір, яка мала великий вплив на жінку у плані релігійності. А ще зі сльозами на очах Корнієнко розповідала, що не може зараз приїхати до рідних.

Повідомлялося, що жінка з сім’єю шість років тому (тобто вже після анексії Криму та початку війни на сході України) виїхала у Сибір, в Тюменську область.

Як з’ясувалося, жінка має власний ютуб-канал, вона співає і викладає туди свої відеокліпи. У неї – тисячна аудиторія, а деякі її відео набирають мільйони переглядів.

 

В описі відео жінка, не соромлячись, вказує картковий рахунок українського Приватбанку для пожертв у гривнях. І ці реквізити вона вказує навіть зараз – після повномасштабного вторгнення. Наприклад, останнє відео залите на канал у середу, 12 жовтня. 

 

За декілька годин його подивилась майже тисяча людей. В описі до відео – також вказаний гривневий рахунок для пожертв. На цю картку Корнієнко, мабуть, і скидають українську валюту, інакше навіщо його вказувати. Вона не соромиться навіть просити пожертви і в земляків з Камінь-Каширщини, яка ледь не щотижня в жалобі за захисниками, загиблими від рук окупантів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2023
05 червня 2023
04 червня 2023
03 червня 2023
02 червня 2023
01 червня 2023
31 травня 2023