Поділитись:

Матушка з Волині, яка засвітилася на російському телебаченні, збирає від українців пожертви

Четвер, 13 жовтня 2022, 20:33

Тисячі переглядів на ютубі, пісні в тюменських лісах і… збір грошей від українців. Уродженка Волині, яка з чоловіком-священником поїхала шість років тому до Росії, має не тільки українське коріння, а й українську банківську картку, куди, не соромлячись, закликає жертвувати кошти на свою самодіяльність і храм.

Про це пише VSN.

Нагадаємо, ексстудентка духовної семінарії з Камінь-Каширського району, дружина священника Московського патріархату матушка Валентина Корнієнко  «засвітилась» на російському ток-шоу.

Там вона розповіла про українське коріння і про те, що в Україні залишилась її родина, у тому числі її матір, яка мала великий вплив на жінку у плані релігійності. А ще зі сльозами на очах Корнієнко розповідала, що не може зараз приїхати до рідних.

Повідомлялося, що жінка з сім’єю шість років тому (тобто вже після анексії Криму та початку війни на сході України) виїхала у Сибір, в Тюменську область.

Як з’ясувалося, жінка має власний ютуб-канал, вона співає і викладає туди свої відеокліпи. У неї – тисячна аудиторія, а деякі її відео набирають мільйони переглядів.

 

В описі відео жінка, не соромлячись, вказує картковий рахунок українського Приватбанку для пожертв у гривнях. І ці реквізити вона вказує навіть зараз – після повномасштабного вторгнення. Наприклад, останнє відео залите на канал у середу, 12 жовтня. 

 

За декілька годин його подивилась майже тисяча людей. В описі до відео – також вказаний гривневий рахунок для пожертв. На цю картку Корнієнко, мабуть, і скидають українську валюту, інакше навіщо його вказувати. Вона не соромиться навіть просити пожертви і в земляків з Камінь-Каширщини, яка ледь не щотижня в жалобі за захисниками, загиблими від рук окупантів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 березня 2023
24 березня 2023
23 березня 2023
21 березня 2023
19 березня 2023
18 березня 2023
17 березня 2023
16 березня 2023
15 березня 2023
13 березня 2023