Поділитись:

На Волині припинили діяльність незаконного конвертаційного центру

Понеділок, 26 грудня 2016, 19:07
На Волині припинили діяльність незаконного конвертаційного центру

У Волинській області викрили організовану злочинну групу, яка займалася реєстрацією підприємств на підставних осіб. а також здійснювала не незаконне конвертування значних сум безготівкових коштів у готівку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Метою таких фіктивних підприємств було забезпечити незаконне формування податкового кредиту з ПДВ для підприємств реального сектору економіки. Також злочинна група надавала послуги із незаконного переведення багатомільйонних сум безготівкових коштів у готівку задля її подальшої легалізації та привласнення.

Наразі правоохоронці проводять 36 обшуків на території Миколаївської, Хмельницької та Херсонської областей в офісних приміщеннях, а також оселях і транспортних засобах осіб, причетних до цієї незаконною діяльності – організатора, виконавців, кур'єрів та працівників банківських установ.

Під час обшуків виявили понад 70 печаток фіктивних підприємств, комп'ютерну техніку, чорнову бухгалтерію, 51 мобільний телефон, значну кількість банківських карток та інші речі й документи, які свідчать про незаконну діяльність із конвертації готівки.

На 132 рахунки фіктивних підприємств вже накладено арешти.

Надрукувати
мітки:
коментарів