Поділитись:

«Ваш родич – у полоні»: як лучанка стала жертвою нової шахрайської схеми (відео)

Середа, 05 жовтня 2022, 15:40

До редакції телеканалу «Конкурент TV» звернулась лучанка Олена Вовк, яка розповіла, як втрапила на гачок злочинців.

Шахраї неодноразово дивували своїми акторськими вміннями. А у цьому випадку прикинулись захисником, який потрапив нібито в російський шпиталь окупованих територіях.

На тлі цієї історії журналісти вирішили провести власне розслідування. На що вдалось натрапити – шокує.

За словами жінки, брат її чоловіка повідомив, що знаходиться в госпіталі і йому терміново потрібні чималі гроші. На запитання що сталось, пообіцяв відповісти згодом. Постраждала не змогла не повірити знайомому голосу та поспішила допомогти – на продиктований шахраями номер жінка поспіхом надіслала гроші. 

«Він сказав, що він (брат чоловіка - ред.) в полоні. В шпиталі, але в полоні. Біля нього медсестри й в нього – роздроблена чашечка, але можуть зробити щось гірше. Тому часу не було. Або пересилати кошти, або в нього будуть великі проблеми зі здоров'ям», – розповідає постраждала.

Скориставшись шоковим станом жінки, шахраям вдалось видурити 8 тисяч гривень.

На цьому шахраї не зупинились і в наступному дзвінку озвучили суму – непосильну для жінки. Той самий родич благав про тисячу євро.

«Це вже було зрозуміло, що це підстава, але голос був дуже-дуже схожий. Розмова була схожа. Він мене назвав на ім'я і назвав мене так, як називав брат чоловіка», – констатує лучанка.

Подробиці – у сюжеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
16:37
15:31
14:30
05 грудня 2022