Поділитись:

Путін шукає винних за провали на Харківщині, – ISW

Вівторок, 04 жовтня 2022, 09:31

Президент росії володимир путін намагається перекласти провину за нещодавні та майбутні невдачі російських військових в  Харківській області, використовуючи кадрові зміни  в Міноборони рф. 

Такий висновок американського Інституту дослідження війни, – пише Українська правда. 

У Західному військовому окрузі Міноборони рф призначено нового командувача - генерал-лейтенант Роман Бердніков замінив на цій посаді Олександра Журавльова.

Як оцінював ISW, підрозділи Західного військового округу протягом останніх кількох місяців в основному діяли на північному сході Харківської області, але без чітко визначеного командувача. Журавльова не було видно вже деякий час, а путін за два тижні змінив двох командувачів «західного угруповання військ».

Зазначається, що можливо, путін намагається переспрямувати гнів через втрати в Харківській області та Лимані, що зростає, призначивши нову особу на керівну посаду ЗВО. Це також може бути спробою захистити генерал-полковника Олександра Лапіна, командувача Центрального військового округу (ЦВО), від   критики за нещодавні російські невдачі навколо Лимана. Путін може спробувати перекласти на Берднікова провину за майбутні російські втрати в Харківській та, можливо, Луганській областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
04 грудня 2022