Поділитись:

Викладач з Волині пішов у військо і ремонтує трофейну бойову техніку (фото, відео)

Неділя, 02 жовтня 2022, 11:24

Викладач Володимирського агротехнічного коледжу пішов у ЗСУ, де став командиром відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону 14 окремої механізована бригада імені князя Романа Великого.

Про це йдеться на сторінці 14 ОМБр.

Розуміння того, що для мирного навчання дітей потрібно здобути Перемогу, прийшло викладача спеціальних дисциплін (експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва) Сергія 24 лютого, з прильотом перших російських ракет.

 

З 4 березня Сергій – військовослужбовець Князівської 14 ОМБр.  До своїх двох вищих освіт, педагогічної й технічної, та до 13-річного викладацького стажу воїн додав посаду командира відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону нашої бригади.

«Двигуни, ходова, гайки, інструменти – з чим мав справу під час викладання, з цим працюю і сьогодні. Роблю те, що вмію і люблю, – зізнається Сергій. – Звичайно, в ремонті військової техніки є певні особливості. Тому охоче вчуся і перебираю досвід у тих, хто ремонтує бойові машини багато років».

Віднедавна у Сергія та його побратимів значно побільшало роботи – відновлюють та ремонтуються трофейну техніку, відбиту під час успішного контрнаступу на Харківщині, і ту, яку росіяни покинули, тікаючи.

«Всю трофейну техніку передусім перевіряють сапери – чи не замінована. А вже після цього справа за нами. Обстежуємо, перевіряємо стан, визначаємо ушкодження і беремося до роботи. Ті машини, які підлягають ремонту, невдовзі «стають у стрій і працюють» на наші підрозділи, знищують нашого ворога – своїх колишніх господарів. Окремі ж машини, які відновленню вже не підлягають, стають «донорами» запчастин для інших машин. Загалом же можу сказати, що ставлення до техніки в ворога невміле і недбале. Я би їм і поламаного воза не довірив», – сміється Сергій.

 

Зі слів військового, працювати намагаються не тільки якісно, а й максимально швидко.

«Якщо треба зробити машину терміново, значить, будемо працювати всю ніч. Найкраща мотивація для цього – розуміння, що ця машина може врятувати життя нашим бійцям, змінити хід війни, і допомогти здобути Перемогу», – розповідає він.

 

За майже 7 місяців війни, каже Сергій, по-справжньому зріднився зі своїм армійським колективом. І ще краще пізнав свою справу: те, чого не знав, довідався, і закріпив знання.

«А головне те, що кожен із нас знає, для чого він тут, і яке значення має наша робота для досягнення нашої спільної мети», – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 листопада 2022
08:05
28 листопада 2022
07:30
27 листопада 2022