Поділитись:

Віддав життя за нас: на Волині попрощалися з молодим воїном (фото, відео)

Неділя, 02 жовтня 2022, 09:55

У Колківській селищній громаді попрощались із мужнім Героєм, захисником, відважним воїном 31-річним Сергієм Огребчуком.

Про це повідомляють на сторінці громади. 

Сергій народився у селі Мала Осниця Маневицького району в простій сільській родині Огребчуків. В сім'ї виховували шестеро дітей, жили не в достатку, але дружньо, в злагоді та мирі. Працьовитими виросли діти, тому що не цуралися праці, допомагали батькам в господарстві.

Сергій був доброю, працьовитою дитиною. У школі найбільше любив уроки фізкультури. Він неодноразово представляв школу на спортивних змаганнях і в районі, і в області.

Сергій - був хорошим сином, братом, прекрасним другом і просто Людиною. Жвавим, веселим, чуйним та добрим. Коли настав час захищати свою державу у 2014 році не цурався, не шукав шляхів втечі, а без вагань пішов захищати свою Батьківщину. Був учасником АТО, а після повномасштабного вторгнення Росії на нашу землю, Сергій - знову в перших рядах.

Вже будучи на фронті спілкувався з родиною, втішав, що все буде добре, повернеться додому з Перемогою, мріяв створити сім’ю.

27 вересня життя Сергія обірвалося, він став ангелом в 31 рік.

1 жовтня проводжали Героя Сергія Огребчука в останню дорогу всім селом та громадою. На колінах стояли односельці, однокласники, перехожі. У руках у них - живі квіти. Попереду похоронної процесії - весільне гільце та коровай.

По обидва боки труни, покритої прапором, ішла у зажурі почесна варта із військових. Додавали скорботи звуки військового оркестру.

На цвинтарі на честь загиблого воїна звучав військовий салют, а присутні, схиливши голови, з молитвою на устах, віддали шану своєму Герою.

«Безжальна війна забрала не лише життя Сергія, вона забрала його мрії, майбутнє... Сергій завжди залишиться у нашій пам’яті, як гідний син своєї Батьківщини, мужній воїн, Герой", – сказала секретар ради Наталія Рейкіна.

Зі словами жалю, співчуття та вдячності Герою і його рідним звернувся староста Великоосницького старостинського округу Сергій Ковбасюк:

«Сергій є патріотом нашої держави, він – Герой. Своє коротке життя він присвятив людям, допомогаючи кожному із нас, а коли прийшли загарбники на нашу землю – він один із перших пішов захищати нашу Батьківщину! Він не встиг створити сім'ю, нажити якісь матеріальні цінності чи житло, проте встиг віддати свій обов'язок перед Батьківщиною – за Україну, за її незалежність, за свою родину, за нас – він віддав найдорожче, що в нього було – життя!».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
04 грудня 2022