Поділитись:

Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю

Неділя, 02 жовтня 2022, 08:00

У суботу, 1 жовтня, заступник міністра-координатора спеціальних служб і урядовий уповноважений з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин повідомив про завершення будівництва захисного бар’єру на кордоні із Білоруссю.

Про це інформує ТСН. 

Нелегальний в'їзд на територію Польщі тепер неможливий. Польський кордон зараз найкраще захищений у Європі, – зазначив Станіслав Жарин.

Також він додав, що зараз триває встановлення периметрії, і це буде наступним етапом інвестицій у сучасну безпеку для посилення охорони кордону.

«Фізичний бар'єр і патрулі прикордонної служби вже запобігають незаконному перетину кордону з Білорусі до Польщі», – додав Жарин.

Польсько-білоруський кордон протяжністю 186 км захищений фізичним бар’єром, тобто п’ятиметровим парканом із сталевих прольотів із колючим дротом. Наразі триває будівництво електронного загородження – встановлюються опори для камер, монтуються силові кабелі та електромережі. Загальна вартість цього будівництва становила близько 1,6 млрд злотих (близько 330 мільйонів євро). Спорудження захисного бар’єру стало відповіддю на міграційний тиск, який посилився восени 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 листопада 2022
25 листопада 2022
24 листопада 2022
23 листопада 2022
22 листопада 2022