Поділитись:

У Зеленського розповіли, коли відновлять переговори з росією

Субота, 01 жовтня 2022, 17:25

Перемовини з РФ можуть відновитися за умови, що російська армія покине всю територію України, включно з Кримом.

Про це повідомив Офіс президента з посиланням на інтерв’ю радника керівника ОП Михайла Подоляка італійському виданню La Repubblica.

«Росія не хоче вести переговори – вона лише висуває ультиматуми. Якщо російська армія покине всю територію України, включно з Кримом, переговори можуть відновитися», – сказав Подоляк.

Радник керівника ОП також підкреслив, що оголошення Росією анексії окупованих нею Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, як і проведені на цих територіях псевдореферендуми, нічого не змінюють для України. За словами Подоляка, ці регіони були й залишаються українськими, і ЗСУ боротимуться за їх звільнення.

Говорячи про погрози РФ застосувати ядерну зброю представник ОП зазначив, що шанси ядерного конфлікту невисокі, але вони є.

За словами Подоляка, якщо світ допустить повний крах міжнародної ядерної безпеки, то катастрофічні наслідки будуть не тільки для України.

За таких умов глобальну відповідь на можливу атомну атаку доведеться давати, зокрема, і в межах ЄС і НАТО, переконаний представник ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07:30
27 листопада 2022
26 листопада 2022