Поділитись:

Україна провела біля кордону з Білоруссю військові навчання (фото)

П'ятниця, 30 вересня 2022, 23:20

У межах підготовки до можливих загроз з боку Білорусі у північних регіонах України тривають спільні навчання «Північний буревій» Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Підрозділи Сил оборони України відпрацьовують способи протидії можливим сценаріям розвитку подій, які можуть виникати, а також питання координації, управління та взаємодії під час виконання спільних завдань.

«За сценарієм навчань, безпосередньо на цій ділянці державного кордону ворог намагався просунутися вглиб території України своїми підрозділами. Відбувалося посилення опорних позицій, починаючи від самої ділянки державного кордону та в глибину наших військ. Підрозділи здійснили швидкий маневр – вихід в райони опорних позицій та блокпостів», – розповів командувач Командування Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

 

 

 

 

 

З його слів, до навчань «Північний буревій» були задіяні підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Всі вони діяли за своїми завданнями і водночас спільним задумом.

«Наш підрозділ виконував завдання на визначеній ділянці оборони з метою недопущення диверсійно-розвідувальних груп противника в тил наших підрозділів. Гвардійці виконували завдання з оборони шляхом зайняття позицій та виставлення блокпостів, відпрацьовували елементи нанесення вогневого ураження по противнику. Також сьогодні відпрацьовувалось питання управління та взаємодії під час виконання спільних завдань нашими підрозділами», – розповів командир військової частини полковник Ігор Оринко.

 

 

 

Подібні навчання в Україні відбуваються регулярно. Вони необхідні для підтримки боєздатності підрозділів, їхньої готовності до застосування у районах відповідальності та злагодження із підрозділами інших військових та правоохоронних формувань задля ефективного виконання завдань оборони держави.

«Така взаємодія проводиться з часу оголошення воєнного стану на всій території України. Її мета – підтримання такого ступеня взаємодії, щоб у той момент, коли знадобиться спільно виконувати завдання, кожен розумів, що він має робити, і виконав це на оцінку «відмінно», – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач Командування Об'єднаних Сил ЗС України додав, що в цілому ситуація на державному кордоні України з республікою Білорусь на даний час контрольована.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2023
13:50
12:35
03 червня 2023