Поділитись:

У Луцьку планують облаштувати військове кладовище

Вівторок, 27 вересня 2022, 12:18

У Луцьку планують облаштувати військове кладовище, оскільки на Алеї почесних поховань на території міського цвинтаря у Гаразджі закінчуються місця для поховань загиблих захисників.

Про це у вівторок, 27 вересня, під час розширеної наради розповів міський голова Ігор Поліщук, повідомили на сайті Луцької міської ради.

Мер міста зауважив, що у середу, 28 вересня, на черговій сесії міської ради планують виділити з міського бюджету кошти на придбання земельної ділянки, де можна було б влаштувати військове кладовище. За його словами, на жаль, на Алеї почесних поховань закінчуються місця для поховань. Він наголосив, що війна триває і необхідно нам думати вже сьогодні про це питання та зробити кладовище гідне подвигу й пожертви наших Героїв, яких ми хоронимо.

Ігор Поліщук доручив директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку провести переговори з власниками земельних ділянок щодо їх викупу для цих цілей.

«У разі, якщо власники цих земельних ділянок будуть ставити неадекватні вимоги, то необхідно буде застосувати процедуру вилучення для суспільних потреб. Це відбувається наступним чином: здійснюється експертна оцінка за рішенням суду і земельна ділянка викуповується за ціною, яку визначив експерт. Це не жарт, а дуже важливе питання і необхідно приділити максимальну увагу», – наголосив він.

Також директору департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніаміну Тузу доручено напрацювати концепцію влаштування військового кладовища.

Нагадаємо: дружина загиблого у бою льотчика Євгена Лисенка, який служив на аеродромі у Луцьку, просить надати чоловіку звання Героя України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
16:37
14:30
05 грудня 2022