Поділитись:

Волинянка на узбіччі продає квіти, а гроші віддає на потреби ЗСУ (фото)

Понеділок, 19 вересня 2022, 08:32

«Купи квіти – допоможи ЗСУ», – такий напис і букети квітів можна побачити на узбіччі дороги з Луцька до Рівного у селі Звірів.

Місцева жителька, майстриня Галина Міндер продає квіти впродовж місяця, а гроші переказує військовим волинської бригади, – інформує Суспільне. 

Квіти жінка продає біля свого обійстя-музею. Нині у неї можна придбати букети з айстр, майорів.

«Намалювала плакат і думаю, що стільки квітів, усе одно вони пропадуть, перецвітуть, а так якась користь буде», – розповідає Галина Міндер.

Влітку жінка продавала більше квітів. Нині, говорить, сезон закінчується. Букети фіксованої вартості не мають. Кожен дає стільки, скільки вважає за потрібне. Найбільша сума за букет була 250 гривень, – розповідає Галина Міндер.

Крім квітів жінка продає також свої вироби. Каже: два роки тому у власній хаті облаштувала музей декоративного мистецтва і приймає тут відвідувачів. У музеї зібрала власноруч виготовлені роботи.

«Я займаюся коренепластикою, малюю, роблю ляльки-мотанки, дерев’яні вироби, то з бетону можу вазу зробити, коли яке натхнення до мене прийде. Найбільше люблю працювати з деревом», – каже майстриня.

Зі слів Галини Міндер, загалом за продані вироби та квіти вдалося назбирати для військових майже три тисячі гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 березня 2023
18 березня 2023
17 березня 2023
18:04
14:09
13:20