Поділитись:

Здай російську книгу – допоможи ЗСУ: на Волині організували збір макулатури

Субота, 17 вересня 2022, 16:35

В Іваничах волонтери оголосили збір макулатури. А кошти, отримані від її продажу, використають на потреби бійців ЗСУ.

Місцева волонтерка Олександра Шептор зі своєю командою однодумців, з якими разом виготовляє для бійців сухі борщі та супи, вирішила зібрати макулатуру. Усі вторговані гроші спрямують на придбання термобілизни бійцям на передову, пише Буг.

Саша закликала жителів громади не викидати паперового сміття як непотріб, а приносити їм. Це можуть бути старі зошити, блокноти, газети і журнали. Також волонтерка рекомендує перебрати свої книжкові полиці та принести на утилізацію російськомовні книги, перш за все пропагандистського характеру чи ідеологічні, надруковані за часів СРСР. Вона вважає, що ворожу літературу потрібно віддати на макулатуру і допомогти ЗСУ.

“Особливо вітаються книги і журнали російською мовою. Їх точно потрібно утилізувати з наших домівок. Після повномасштабного вторгнення росії на нашу землю кожен із нас повинен усвідомити, що ми маємо якнайшвидше позбутись всього, що раніше пов’язувало нас з цією країною-агресором”, – переконана Олександра.

Долучитися до збору макулатури на підтримку української армії можуть усі охочі. Непотрібний папір приймають в цеху виробництва сухих супів і борщів, там де раніше була контора “Заготзерна”, неподалік Залізничного вокзалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів