Поділитись:

Путін буде змушений змінити цілі війни в Україні, – глава розвідки Пентагону

Субота, 17 вересня 2022, 15:24

Директор розвідувального управління міністерства оборони США Скотт Беррієр вважає, що через останні невдачі російських сил на полі бою може настати момент, коли володимир путін буде змушений змінити цілі війни в Україні.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на AP.

«Просто зараз ми підходимо до точки, коли, на мою думку, путіну доведеться переглянути, якими є цілі його «операції». Оскільки зараз цілком зрозуміло, що він не зможе зробити те, що планував зробити від початку», – сказав Беррієр на конференції в п'ятницю.

Глава розвідки Пентагону зазначив, що США наразі не знають, яким саме буде рішення путіна щодо війни в Україні, але «воно багато в чому визначить, як довго триватиме цей конфлікт».

Водночас заступник директора Центрального розвідувального управління Девід Коен не погодився з такою оцінкою і сказав, що «не варто недооцінювати відданості путіна оригінальному плану – контролю над Україною».

Як відомо, за даними західної та української розвідки, метою повномасштабного вторгнення росії в Україну було повалення її влади та захоплення всієї держави. Офіційно ж москва говорила про «денацифікацію», «демілітаризацію» і «допомогу народам Донбасу».

Однак рф окупувала не лише території, на яких визнавала квазіутворення «ДНР» і «ЛНР», але й частину Херсонської, Запорізької, Миколаївської й Харківської областей.

Також на початку повномасштабного вторгнення російські війська окупували частину Чернігівської, Сумської та Київської областей, але згодом змушені були відступити, як і нещодавно з більшої частини Харківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 жовтня 2022
30 вересня 2022
17:54
29 вересня 2022