Поділитись:

У луцькому музеї Корсаків проводитимуть спортивні чемпіонати (відео)

Вівторок, 13 вересня 2022, 19:41

Багато відвідувачів у соціальних мережах шкодують, що припинила роботу «Арена Спорт» в «Адреналін Сіті». Проте завдяки цьому Луцьк може стати світовим центром дослідження космогонії.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук голова ради директорів Volwest Group Віктор Корсак.
 
У планах розширити МСУМК на 5000 м2 та реалізувати унікальний проєкт. У залі колишньої  «Арени» мистецтво буде представлено найбільшою у світі живописною картиною на полотні висотою 10 м і шириною 200 м, тобто її площа буде 2 000 м2. Цю роботу орієнтовно впродовж півтора року буде створювати знаковий український художник Петро Антип. Для довідки: попередня найбільша картина на полотні була створена британським художником Саші Джафром і продана на аукціоні в Дубаї за 62 мільйони доларів.
За словами Корсака, даний проєкт матиме назву «КОСМОГОНІЯ» (від грецького слова «народження»).
«Це буде діалог із глядачем про те, як «Хтось якимось чином, створив щось та когось, та про те, для чого все це». Ми також хочемо подискутувати на тему «Де все взялося, де взялися ми і що із нами буде?». Про «Рух від хаосу до порядку і чим все це закінчиться». Людство накопичило багато міфів, ідей та теорій на дану тему  ми також хочемо дати свій погляд на вирішення цього питання», – написав він.
Унікальністю даного проєкту буде те, що реальний виробничий процес буде невід’ємною частиною арт-проєкту.
«Це, з одного боку, разом із масштабним живописом та інстиляціями сприятиме виникненню рефлекції на такі одвічні проблеми, наштовхуватиме на певні ідеї, генеруватиме інсайти та пробуджуватиме творчий дух. З іншого, ми спробуємо подискутувати із Гегелем про «безцільну доцільність». Адже досі мистецтвом вважалося те, що втратило функціональність (практичну доцільність) або не мало її. У нашому проєкті функція (виробничі процеси, які можна буде спостерігати) набуде естетичного змісту», – вважає Віктор Корсак.
Вважається, що глядачі та працівники будуть отримувати унікальний психоемоційний досвід. 
«Щодо спорту  один майданчик, який можна використовувати для футзалу та великого тенісу, ми вже перенесли вниз і ним можна користуватися. Щодо івентів та спортивних чемпіонатів  ми вже проводимо їх у ще цікавішій локації, у недавно відкритій «Урбан залі», що у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Зала має площу понад 1300 м2, де можуть відбуватися змагання із багатьох видів спорту (гімнастики, танців, боротьби, боксу, різноманітних єдиноборств і т.д.), а також проводитись концерти, презентації, покази мод, виставки і т.д. Таким чином, місто практично нічого не втратило, а навпаки у нас з’являється можливість нанести Луцьк на культурницьку мапу світу і поставити поряд із знаними туристичними локаціями. Адже такого проєкту на 5000 м2, де мистецтво інтегроване у виробничий процес, частиною якого є найбільший живопис у світі, на планеті Земля допоки не існує!», – написав Віктор Корсак.
Надрукувати
мітки:
коментарів
07 лютого 2023
17:31
13:12
09:00
06 лютого 2023