Боратинець переміг у всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування (відео)

П'ятниця, 09 вересня 2022, 22:10

Боратинський орієнтувальник Андрій Марчук здобув «золото» на всеукраїнських змаганнях. Він найшвидше здолав дистанцію у 7 кілометрів лісовою болотистою місцевістю.

Про це йдеться в сюжеті «12 каналу».

Андрій Марчук із Боратинської громади вже багато років займається спортивним орієнтуванням.

Нещодавно він тріумфував на відкритих змаганнях із спортивного орієнтування, які відбулися на Житомирщині.

В заході взяли участь спортсмени з 16 регіонів України. Загалом було понад 150 учасників.

Волинську область представляли двоє спортсменів: Андрій Марчук та Дмитро Петрочук із Луцька. Спортсмени показали гарну підготовку і завоювали «золото» у своїх вікових категоріях.

Нині Андрій Марчук входить до збірної України з цього виду спорту і випробовує свої сили у чемпіонатах Європи та світу. Тепер він із колегами готується до Кубка світу у Швейцарії.