Дії ЗСУ на Херсонщині стали несподіванкою для росіян, – британська розвідка
фото ілюстративне
Британська розвідка розповідає, що дії українських військових на Херсонщині стали певною тактичною несподіванкою для противника, а командуванню рф незабаром доведеться робити вибір, куди кинути доступні їм резерви.
Про це йдеться в огляді про війну в Україні від Міноборони Британії за 3 вересня, – повідомляє «Європейська правда».
У ньому нагадують, що ЗСУ почали контрнаступальні дії на півдні з понеділка, 29 серпня.
«Один з елементів цього наступу – триваюче просування на широкому фронті західніше Дніпра, що фокусується на трьох напрямках у межах окупованої рф частини Херсонської області. У цієї операції – обмежені найближчі задачі, проте українські сили, схоже, досягли певної тактичної несподіванки, скориставшись недоліками логістики та управління й командування у російській армії», – пишуть в огляді.
Оскільки бої тривають також на Донбасі та Харківському напрямку, зазначає розвідка, «ключовим рішенням для російського командування ближчими днями буде те, куди спрямувати ті оперативні резерви, які вони спроможні зібрати».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Ворог випустив 5 ракет по Дніпру, українська ППО збила всі
- Близько 49 050 окупантів, 2034 танки, 203 крилаті ракети: втрати ворога на 3 вересня
- ЗСУ знищили живу силу росіян на Запорізькому напрямку