ЗСУ підтвердили чергове пошкодження Антонівського та Каховського мостів

Збройні сили України завдали ударів по Антонівському мосту, також підтвердили значне пошкодження мосту через Каховську ГЕС. До того ж, у Каховці знищили склад ворожих боєприпасів.
Про це повідомили в ОК «Південь».
Окрім того, наша авіація вдарила по опорному пункту, районах зосередження живої сили, озброєння та техніки, складах боєприпасів та по засобах протиповітряної оборони окупантів.
У поєднанні з виконанням вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами забезпечено втрати ворога в кількості 17 рашистів, 1 зенітно-ракетного комплексу «Бук», 1 буксированого мінометного комплексу «Сані» 120 мм калібру, 5 одиниць автомобільної та броньованої техніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.