Поділитись:

Мінкульт переплутав жест-тризуб з вагінально-анальним проникненням: добірка мемів

Понеділок, 22 серпня 2022, 16:50

Напередодні Дня Незалежності України рекламна агенція Banda Agency в співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України розробили жест-привітання до національного свята, який викликав миттєву хвилю обурення серед українців, позаяк вважається дещо непристойним.

Флешмоб підтримали міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, артисти Джамала, Dorofeeva, Alyona Alyona, Lida Lee, Даша Астаф'єва, гурт Kalush та репер Otoy.

 

«День Незалежності України цього року має прозвучати гучно, як ніколи. Буде багато контенту і потужних промов, але у нас досі немає універсального привітання на це свято. Що ж, настав час створити спільну традицію. Разом з МКІП ми обрали жест, яким усі українці зможуть вітати одне одного з Днем Незалежності: і в Києві, і в Криму, і у Варшаві. Це – Тризуб Незалежності. Приєднуйтесь до флешмобу та "піднімайте" свої Тризуби. Класична варіація тризуба пальцями належить В'ячеславу Чорноволу, одному з найвідоміших борців за незалежність та демократію. В оновлений жест закладено новий сенс: Тризуб Незалежності може стати загальнонаціональним знаком святкування Дня Незалежності та прояву особистої свободи кожного громадянина», – йдеться у повідомленні рекламників.

У своїх коментарях українці наголосили, що цей жест має сексуальний підтекст його називають – «Two in the pink, one in the stink», що з англійської – «Два в парадний, один в шоколадний».

Згодом агентство Banda видалило цю публікацію та написало офіційне виправдання, де наголосила на тому, що сила Тризубу Чорновола є беззаперечною.

«По-перше, нашою задачею було обрати безпечний жест для усіх територій України. Авжеж, ми знаємо і шануємо традиційний жест Тризуба з пальців, який використовував В’ячеслав Чорновіл. Проте, на жаль, зараз його небезпечно підіймати у тимчасово окупованих українських областях. А ще він досить сильно асоціюється з однією з політичних партій. По-друге, наш жест має офіційне значення в українській жестовій мові – це буква Н (показувати тильною стороною долоні до себе). Ми побачили у ній символ нашої Незалежності: Н – Незалежність», – зазначило воно.

Тому поки в соцмережах точаться дискусії щодо коректності використання певних жестів, редакція сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» зробила для своїх читачів добірку мемів на тему жестового Тризуба Незалежності.

 

За декілька годин після бурхливої реакції українського сегмента інтернету, рекламники з Banda Agency оприлюднили допис із вибаченнями та зазначили: «Перший пост ми прибрали, бо нас попросили деякі зірки. Ми їх розуміємо. Ми б і себе з цього всього прибрали, але не можемо. Тому будемо вигрібати. Заслужено».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 березня 2023
05 лютого 2023
22 грудня 2022
11:26
08 жовтня 2022
14:00
11 вересня 2022
25 серпня 2022
24 серпня 2022
23 серпня 2022
22 серпня 2022
17:42