Поділитись:

Зеленський пояснив, чому влада не попередила українців про вторгнення росії

Вівторок, 16 серпня 2022, 19:45

Президент Володимир Зеленський заявив, що якби влада попередила українців про вторгнення росії завчасно, то окупанти захопили б Україну за три дні.

Про це він заявив в інтерв’ю WP, пише Ураїнська правда.

Зеленський розповів, що від початку масштабного вторгнення росії, Україна почала втрачати від 5 до 7 мільярдів доларів на місяць.

"Якби ми це повідомили (що росія готує вторгнення – ред.) – а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, – тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і в той момент, коли росіяни справді атакували, вони б нас захопили за три дні.

Я не кажу, чия це була ідея, але загалом наше внутрішнє відчуття було правильним: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають з країни", – сказав президент.

"І ось що сталося, коли почалося вторгнення – ми були настільки сильними, наскільки могли бути. Частина наших людей виїхала, але більшість залишилася тут, воювали за свої домівки. І як би цинічно це не звучало, але це люди, які все зупинили".

"Одна справа, коли хаос контрольований і це військовий час – ти керуєш державою по-іншому. Ви можете відкрити кордон, закрити кордон, атакувати, відступати, захищатися. Ви можете взяти під контроль свою інфраструктуру.

І зовсім інша ситуація, коли у вас немає військової ситуації чи надзвичайного режиму, а у вас є держава, якою керує величезна кількість різних чиновників та інституцій. А мінус 7 мільярдів доларів на місяць навіть без зброї – це вже велика війна для нашої країни".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2022
27 вересня 2022
20:03
09:27
25 вересня 2022