Поділитись:

Путін заявив, що про розширення двосторонніх відносин росії та Північної Кореї

Понеділок, 15 серпня 2022, 09:35

Президент путін заявив північнокорейському лідеру Кім Чен Ину, що москва і Пхеньян спільними зусиллями забезпечать подальше нарощування всього комплексу конструктивних двосторонніх зв'язків.

Про це пишуть Українські Національні Новини. 

У листі Кім Чен Ину з нагоди Дня визволення, що відзначається в Північній Кореї, путін зазначив, що більш тісні відносини відповідають інтересам обох країн і допоможуть зміцнити безпеку і стабільність на Корейському півострові і в Північно-Східній Азії, повідомило північнокорейське державне агентство ЦТАК.

Кім Чен Ин відправив лист у відповідь, в якому зазначив, що російсько-північнокорейська дружба почалася в роки Другої світової війни з перемогою над Японією, яка окупувала Корейський півострів.

Стратегічне та тактичне співробітництво, підтримка та солідарність між двома країнами піднімаються на новий рівень» для усунення загроз та провокацій з боку ворожих військових сил, йдеться у листі Кім Чен Ына.

ЦТАК не уточнило, що розуміється під ворожими силами, але зазвичай цей термін використовується щодо США та їхніх союзників.

У липні Північна Корея визнала дві самопроголошені «ЛНР» і «ДНР», і офіційні особи порушували питання про відправлення північнокорейських робітників до цих районів для надання допомоги у будівництві та інших роботах.

Україна, яка чинить опір російському вторгненню, негайно розірвала відносини з Пхеньяном через цей крок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 жовтня 2022
03 жовтня 2022
02 жовтня 2022
01 жовтня 2022
30 вересня 2022
29 вересня 2022