Поділитись:

Грозовий тиждень: що там на Світязі

Неділя, 14 серпня 2022, 16:46

У неділю, 14 серпня, на пляжах Світязя майже немає відпочивальників.

Впродовж останніх декількох днів Волинь накрила потужна злива, і Шацький край не став винятком. Внаслідок надзвичайних погодних умов грунт перенасичений водою. Зелені зони на пляжі Світязя подекуди затоплені – стоять калюжі. 

У неділю у Шацьку без опадів, температура вночі становила 18 градусів, вдень підіймалася до 27, сонце часто з'являлося з-за хмар.

Однак, відпочивальників на березі улюбленого озера волинян зовсім небагато. Подекуди люди невеликими компаніями відпочивають під «грибочками», ще менше – проводять час у воді.

 

«Цими вихідними відпочивальників було зовсім небагато. Можна сказати – майже не було. Адже погода внесла свої корективи. Рятувальники закликали зайвий раз не виїжджати своєю машиною з дому через небезпечні погодні умови. На наступні вихідні, до речі, у Шацьку теж прогнозують дощ і грози», – прокоментував сайту новин Луцька і Волині «Конкурент» представник однієї із баз відпочинку на березі Світязя Владислав.

Представниця іншої бази відпочинку пані Ольга додала, що, можливо, окрім погоди, відпочивальників стримує ситуація на білорусько-українському кордоні.

«Діти у прикордонній зоні будуть вчитися дистанційно через загрозу з боку Білорусі. А озеро Світязь, на жаль, теж досить близько до кордону», – зазначила жінка.

Нагадаємо, що на двох пляжах Луцька якість води не відповідає гігієнічним нормам – у Центральному парку та на Теремнівських ставках купатися тепер заборонено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів