Поділитись:

NYT: Україна з новою зброєю змінює свою військову стратегію

Неділя, 14 серпня 2022, 08:50

фото ілюстративне

Україна після отримання нового озброєння великої дальності змінює свою військову стратегію.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на The New York Times

Видання зазначає, що з весни до літа українські війська зазнавали обстрілів з боку російської артилерії на сході України, поступово втрачаючи позиції й до 200 військових на день у нерівних боях.

«Але останніми тижнями Україна змінила свою стратегію за допомогою нової зброї і досягла успіху, принаймні на цей момент, в уповільненні просування росії... Завдаючи ударів у глибокому тилу ворога, українці виснажують бойовий потенціал росії, сповільнюючи її просування на сході та створюючи нові вразливі місця на півдні», – йдеться в NYT.

NYT відзначає вибухи на авіабазі в окупованому Криму та підриви мостів у Херсонській області.

«Ця стратегія, здається, дає певні результати. Хоча українські військові не досягли серйозних територіальних успіхів, їм вдалося сповільнити просування росії країною принаймні на цей час і зупинити важкі втрати, яких Україна зазнала в останні місяці», – пише видання.

Водночас воно зазначає, що російські військові все ще мають достатньо сил для продовження наступальних операцій.

«Зусилля України на півдні є не так зміною підходу, як розширенням за допомогою нової зброї більшої дальності стратегії, прийнятої на початку війни і покликаної зрівняти правила гри з росією. Оскільки російська армія набагато перевершує сили України за кількістю військовослужбовців, зброї та боєприпасів, українські Збройні сили мали бути новаторськими та гнучкими», – йдеться у статті.

Автори зазначають, що Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.

«Український шлях, який з кожним днем ​​стає дедалі очевиднішим, полягає у завданні ударів, що підривають здатність москви підтримувати сили, розгорнуті нею на фронті», – пише видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
04 грудня 2022