Поділитись:

До Луцька прибула гуманітарна допомога з Німеччини (фото, відео)

П'ятниця, 12 серпня 2022, 17:53

До луцького центрального пункту допомоги прибула гуманітарна допомога з німецького міста Швайнфурт. Привезли одяг, продукти харчування, одноразовий посуд, засоби гігієни, медикаменти, павербанки, батарейки.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Зі Швайнфуртом Луцька міська рада планує встановити партнерські відносини, але ще до підписання офіційних документів німецька сторона вже демонструє свою солідарність з українським народом та готовність допомагати Луцькій міській територіальній громаді.

«Отримали не лише одяг та продукти, які ми передаємо на потреби внутрішньо переселених осіб. Надійшли речі, які наразі дуже необхідні нашим Збройним Силам та загонам територіальної оборони, які захищають північ області, що межує з Білоруссю. Це павербанки , засоби медичного призначення, спальники, каремати. В кожній заявці від військових частин йдеться про них, тому що на передовій вони дуже потрібні», – каже координатор центрального пункту допомоги Олена Барська.

З центрального пункту, який з перших днів війни збирає та розподіляє гуманітарну допомогу для військових, територіальної оборони та переселенців, вантаж з Німеччини вже 12 серпня вирушить до бойових підрозділів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:00
15:10
08:00
28 вересня 2022
27 вересня 2022
26 вересня 2022
20:00