Поділитись:

Окопи, бліндаж, кухня: волинські тероборонівці показали закріплені позиції (фото, відео)

П'ятниця, 12 серпня 2022, 19:34

Солдати гранатометного відділення 100-ої окремої бригади територіальної оборони Волині цілодобово стежать, аби не пройшли диверсійно-розвідувальні групи з боку Білорусі.

Про це розповів командир відділення Віталій, – йдеться в сюжеті Суспільного.

Кількість оборонців і їх місце розташування військові не озвучують з міркувань безпеки. Суспільне побувало на одній з позицій у поліських лісах та побачило, як тероборонівці облаштували свій побут та несуть службу.

 

Військовослужбовці бригади територіальної оборони продовжують укріплюватися на позиціях, – говорить військовий Андрій. Показує укриття, розпізнати яке з неба над лісом неможливо.

Військовослужбовець Андрій показує приховане укриття, яке збудували на позиції.><span class=Військовослужбовець Андрій показує приховане укриття, яке збудували на позиції.
 

«Це місце, щоб перечекати тут артилерійський наліт, а далі відділення виходить і виконує свої бойові завдання. Ми бережемо свій особовий склад. Ми не такі придурки, як єті руські. Ми українці», – каже Андрій.

На позиції бійці облаштували бліндаж для відпочинку. Під землею – дерев'яні нари, проведено світло і вентиляція. Зі слів Андрія, бліндаж зробили надійним: «Над нами три накати колод і більше двох метрів землі».

У підземний бліндаж бійці провели світло та вентиляцію.><span class=У підземний бліндаж бійці провели світло та вентиляцію.
 

Харчування військових різноманітне і поживне, – каже боєць тероборони Ігор. Розповідає: до лав Збройних сил України вступив разом із братом після 24 лютого, раніше не служив. Нині чоловік готує на польовій кухні.

Ігор відповідає за кухню та харчування побратимів.><span class=Ігор відповідає за кухню та харчування побратимів.
 

«Гречка з тушонкою, зажаркою, борщик, салатик, хлібчик, сік, печиво. Вистачає всього вдосталь. Усе у нас добре», – додає тероборонівець.

Як розповів пресофіцер 100-ої окремої бригади територіальної оборони Волині Сергій Хомінський, на кордоні постійно відбуваються заходи з бойової підготовки, проводяться навчання. Нині ситуація контрольована.

Окоп десь у поліському лісі.><span class=Окоп десь у поліському лісі.
 

«По той бік кордону збройні сили Білорусі постійно проводять переміщення особового складу, техніки, ротацію. Нами ці переміщення усі відстежуються, аналізуються і, за потреби, вживаються контрзаходи. Також нарощується система інженерних загороджень», – зазначив пресофіцер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 листопада 2023
12 листопада 2023
22 жовтня 2023
28 вересня 2023
11:32
25 вересня 2023
09:50
09 вересня 2023
25 серпня 2023
19 серпня 2023
14 серпня 2023
11:01