Поділитись:

Окопи, бліндаж, кухня: волинські тероборонівці показали закріплені позиції (фото, відео)

П'ятниця, 12 серпня 2022, 19:34

Солдати гранатометного відділення 100-ої окремої бригади територіальної оборони Волині цілодобово стежать, аби не пройшли диверсійно-розвідувальні групи з боку Білорусі.

Про це розповів командир відділення Віталій, – йдеться в сюжеті Суспільного.

Кількість оборонців і їх місце розташування військові не озвучують з міркувань безпеки. Суспільне побувало на одній з позицій у поліських лісах та побачило, як тероборонівці облаштували свій побут та несуть службу.

 

Військовослужбовці бригади територіальної оборони продовжують укріплюватися на позиціях, – говорить військовий Андрій. Показує укриття, розпізнати яке з неба над лісом неможливо.

Військовослужбовець Андрій показує приховане укриття, яке збудували на позиції.><span class=Військовослужбовець Андрій показує приховане укриття, яке збудували на позиції.
 

«Це місце, щоб перечекати тут артилерійський наліт, а далі відділення виходить і виконує свої бойові завдання. Ми бережемо свій особовий склад. Ми не такі придурки, як єті руські. Ми українці», – каже Андрій.

На позиції бійці облаштували бліндаж для відпочинку. Під землею – дерев'яні нари, проведено світло і вентиляція. Зі слів Андрія, бліндаж зробили надійним: «Над нами три накати колод і більше двох метрів землі».

У підземний бліндаж бійці провели світло та вентиляцію.><span class=У підземний бліндаж бійці провели світло та вентиляцію.
 

Харчування військових різноманітне і поживне, – каже боєць тероборони Ігор. Розповідає: до лав Збройних сил України вступив разом із братом після 24 лютого, раніше не служив. Нині чоловік готує на польовій кухні.

Ігор відповідає за кухню та харчування побратимів.><span class=Ігор відповідає за кухню та харчування побратимів.
 

«Гречка з тушонкою, зажаркою, борщик, салатик, хлібчик, сік, печиво. Вистачає всього вдосталь. Усе у нас добре», – додає тероборонівець.

Як розповів пресофіцер 100-ої окремої бригади територіальної оборони Волині Сергій Хомінський, на кордоні постійно відбуваються заходи з бойової підготовки, проводяться навчання. Нині ситуація контрольована.

Окоп десь у поліському лісі.><span class=Окоп десь у поліському лісі.
 

«По той бік кордону збройні сили Білорусі постійно проводять переміщення особового складу, техніки, ротацію. Нами ці переміщення усі відстежуються, аналізуються і, за потреби, вживаються контрзаходи. Також нарощується система інженерних загороджень», – зазначив пресофіцер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 лютого 2023
04 лютого 2023
02 лютого 2023
30 січня 2023
29 січня 2023
23 січня 2023
16 січня 2023
12 січня 2023
11 січня 2023
01 січня 2023
30 грудня 2022
29 грудня 2022
26 грудня 2022
24 грудня 2022
18 грудня 2022