Поділитись:

Близько 13 тисяч білорусів погодились воювати проти України, – Генштаб ЗСУ

Четвер, 11 серпня 2022, 19:01

До 13 тисяч білоруських військових погодились брати участь у війні проти України.

Про це заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов повідомив на брифінгу в Медіацентрі Україна, пише Укрінформ.

«За наявними даними, росія продовжує втягувати білорусь у повномасштабну війну проти України. За попередніми даними, до 13 000 осіб з числа діючих та колишніх військовослужбовців підрозділів білорусі підписали згоду на участь у війні проти України. Основний мотив - матеріально-фінансовий. Ніякої ідеологічної складової немає», – сказав Громов.

Він зазначив, що агресор запрошує на білоруські полігони іноземців. Зокрема, 3 серпня на аеродром Мочулище (Мінська область) прибули перші іноземні команди від рф, Вʼєтнаму, Узбекистану, Камеруну, Лаосу, Таджикистану, Киргизстану, Сирії та Малі. Вже 8 серпня було відмічено команду особового складу рязанського училища, додав Громов.

«Все це проводиться для створення картинки так званого міжнародного військового співробітництва агресора. В "армійських міжнародних іграх-2022", проведення яких заплановано з 13 по 21 серпня, передбачена участь представників 37 країн. Неможливо знати дійсну мету проведення так званих ігор на території білорусі. Задамо питання: чому ж ці ігри не проводити на розпіареному полігоні Алабіно? Чому ці ігри повинні проводитись безпосередньо напередодні Дня Незалежності України? За деякими оцінками, не виключено проведення в цей час диверсій з навмисними жертвами серед іноземців для звинувачення України», – додав Громов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07:25
04 жовтня 2022
22:05
19:09
14:30