Поділитись:

У Києві та на заході: McDonald's поетапно відкриватиме ресторани в Україні (відео)

Четвер, 11 серпня 2022, 16:29

McDonald’s має намір поетапно відновлювати роботу деяких ресторанів у Києві та на заході України.

Про це повідомили у McDonald’s Україна.

Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання самих працівників у McDonald’s Україна вирішили повернутися до роботи.

«Ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», – йдеться у повідомленні.

Протягом кількох наступних місяців планується відновлення ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовка ресторанів до обслуговування клієнтів, повернення команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадження розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки працівників і клієнтів.

Нагадаємо: ресторани мережі McDonald’s, один з яких є у Луцьку, припинили працювати в усій Україні з першого дня війни. Тоді керівництво повідомило, що мережа не працюватиме аж до завершення бойових дій. 19 червня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що влада переконує керівництво McDonald's відновити роботу в Україні.  На початку серпня в українському офісі McDonald's заявили, що плани про відкриття ресторанів у серпні неправдиві, хоч у компанії справді є амбіції відновити роботу в окремих регіонах, проте конкретного рішення, планів та графіків відкриття немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів