Поділитись:

Волинська поетеса продала свою збірку депутатам, а кошти віддала на ЗСУ

Четвер, 11 серпня 2022, 17:10

У Володимирі поетеса Людмила Патлашинська продала свою збірку віршованих і прозових творів депутатам, а всі виручені кошти передала волонтерам для потреб Збройних сил України.

Про це повідомляє Буг.

Збірка поезії Людмили Патлашинської «Минуле болить, а майбутнє кличе до єдності», що побачила світ за два місяці до ювілею поетеси, вмістила нові віршовані та прозові твори, що, як завжди, присвячені любові до рідного краю, до України та війні, яка прийшла на нашу землю у 2014 році.

Людмила Патлашинська – перша володарка звання почесного громадянина міста Володимира. Під час вручення нагороди на сесії міської ради вона запропонувала депутатам придбати її збірку і таким чином підтримати ЗСУ, адже всі виручені кошти поетеса віддала на потреби армії, повідомляють на сайті міста.

Передати виручені від продажу кошти в сумі 3500 гривень поетеса вирішила вдові загиблого військовослужбовця Ірині Смірновій, яка займається волонтерською діяльністю з 2015 року. Пані Ірина повідомила, що саме зараз ведеться збір коштів на монокуляр.

Ще тисячу гривень жінка передала голові ГО «Крила матері» Діані Шевчук. Очолювана нею громадська організація займається плетінням маскувальних сіток та костюмів «кікімор» для військовослужбовців, а також допомагає пораненим у шпиталі.

Нагадаємо, що депутатка Луцької міської ради від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Алла Надточій відвідала Торчинську територіальну громаду та дізналася, чим живуть її місцеві мешканці, вимушені переселенці з окупованих територій та які проблеми стоять перед місцевою владою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2022
27 вересня 2022
20:03
09:27
25 вересня 2022
24 вересня 2022
12:28