Поділитись:

Нову лікарку у Піддубцівську амбулаторію знайшли у військовій частині

Середа, 10 серпня 2022, 14:15

Лікарка-терапевтка Тетяна Чемна після декретної відпустки та переїзду разом з чоловіком-анестезіологом до Луцька не змогла влаштуватися за спеціальністю, тому понад рік працювала медичним психологом в одній із військових частин.

Про це повідомила пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Нині Тетяна Борисівна Чемна тішиться, що змогла повернутись до свого фаху, і тепер лікуватиме не лише душі. Після завершення Тернопільського національного медичного університету пані Тетяна працювала терапевткою у Київській Республіканській клінічній лікарні Міністерства охорони здоров’я України, пізніше переїхала за чоловіком-військовим лікарем на Львівщину, а звідти – до Луцька.

У Піддубцівській амбулаторії сьогодні людно – хтось вже отримує консультацію у лікаря, хтось проходить медогляд перед школою та перед поїздкою у санаторій. Місцеві мешканці кажуть, що дуже чекали появи лікаря, бо їздити за консультаціями до обласного центру зараз не дуже зручно і дорого. Тож тепер просять заступника Підгайцівського сільського голови Леоніда Гроголя подбати про те, щоб ще й стоматолог міг надавати послуги на місці, в амбулаторії.

Тетяна Чемна розповідає, що вона, як терапевтка, обслуговуватиме доросле населення громади, надаватиме невідкладну допомогу усім категоріям населення, незалежно від того, з ким підписана угода, обстежуватиме та консультуватиме, направлятиме до вузькопрофільних спеціалістів. 

Також в амбулаторії є кілька ліжок у стаціонарі, тож є можливість проводити медичні маніпуляції. 

Підписати декларацію з Тетяною Чемною доросле населення зможе із четверга, 11 серпня. При собі необхідно мати мобільний телефон, паспорт та ідентифікаційний код. Наразі лікар прийматиме із 9.00 до 17.00 у будні.

Староста села Олександр Романюк вирішив підписати декларацію з лікаркою серед перших, аби відновити можливість отримувати медичні послуги. Користуючись моментом, попросив виміряти тиск і одразу зрозумів, що нехтувати візитами до лікаря не варто, навіть коли самопочуття нормальне. 

Тож тепер мешканці Піддубцівського, Борохівського та Звірівського старостинських округів матимуть свого лікаря й отримуватимуть належний рівень медичних послуг. Однак питання щодо сімейного лікаря, який має обслуговувати дітей, досі відкрите. 

Леонід Гроголь зазначає, що наразі є кандидатка, яка готова працювати на 0,25 % ставки, тобто фактично приїжджати у Піддубці – двічі на тиждень. Пошуки сімейного лікаря на повну ставку для Піддубцівської амбулаторії продовжуються.

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2022
01 вересня 2022
27 серпня 2022
02 серпня 2022
01 серпня 2022
26 липня 2022
29 червня 2022
24 червня 2022
03 червня 2022
19 травня 2022
23 квітня 2022
17 березня 2022
20 лютого 2022
01 лютого 2022
30 січня 2022