59% волинян – за відновлення навчання у школах в режимі офлайн

На Волині 59% батьків виступають за відновлення навчання у школах у офлайн форматі.
Про це під час брифінгу у Волинській обласній військовій адміністрації 10 серпня повідомила директорка Управління освіти та науки Волинської ОВА Людмила Плахотна.
«На Волині 59% батьків висловилися за відновлення навчання у навчальних закладах у режимі офлайн», – зазначила Людмила Плахотна.
Нагадаємо, що в області є 1148 закладів освіти. У 998 з них вже провели перевірки, у 386 – складені відповідні акти. Вже 106 закладів мають відповідні системи укриття, тож в них гарантовано розпочнеться навчання офлайн 1 вересня.
Разом з тим, зважаючи на громадську думку, влада прийняла рішення про проведення навчання онлайн у прикордонних з Республікою Білорусь громадах у 50 кілометровій зоні.
Також, як зазначив державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін, у школі, де облаштоване укриття, дитина перебуватиме у більшій безпеці під час повітряної тривоги, аніж вдома за умови відсутності батьків. Разом з тим батьки мають право обирати будь-яку форму освіти дитини відповідно до чинного законодавства.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.