Поділитись:

Американського дипломата Курта Волкера помітили на Волині (фото, відео)

Вівторок, 09 серпня 2022, 12:27

Американського дипломата, колишнього спеціального представника США з питань України Курта Волкера помітили на Волині. 

Фотографії зустрічі американця та волинських чиновників журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» надіслали читачі. 

На фото видно, як колишній заступник голови Волинської ОВА Андрій Ярмольський тисне руку американському дипломату, який приїхав на Волинь у супроводі озброєної охорони.

 

 

Курт Волкер був в Україні з неофіційним візитом. Він зустрічався з багатьма людьми і спілкувався з українськими ЗМІ. Так, у нещодавно опублікованому інтерв'ю на Радіо Свобода дипломат говорив про підтримку України у США та перспективи нової допомоги у війні з росією. 

«Близько 80% Конгресу і Сенату повністю підтримують Україну, різко виступають проти російської агресії проти України, виступають за надання допомоги Україні, щоб вона могла протистояти цій агресії. Але інші 20%, які не підтримують ці дії з різних причин. Хтось ставить за пріоритет Китай, хтось вважає це марною тратою бюджетних грошей, бо незрозуміло, як довго це доведеться робити, хтось думає, є достатньо внутрішніх пріоритетів, які теж треба профінансувати. А дехто вважає, що це безнадійно, що це не буде працювати. Ці голоси стали помітні значно пізніше, і ми бачимо все більше людей, які наводять ці аргументи. Тому зараз для більшості, для тих 80% важливо бути сильними і чіткими у продовженні підтримки України», – сказав він українським журналістам.

  

Довідково: 
Курт Волкер — американський дипломат. Постійний представник США в НАТО. Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07:25
04 жовтня 2022
08:34
07:34
03 жовтня 2022