Поділитись:

Перший день Lutsk Food Fest 4.5.0: що відбувається у Луцькому замку (фото)

Субота, 06 серпня 2022, 17:13

У Луцькому замку у суботу, 6 серпня, стартував перший день благодійного фестивалю Luts Food Fest 4.5.0. Половина виручених коштів піде на підтримку Збройних сил України.

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» відвідали фестиваль та дізналися, які його особливості цього року. 

До Луцького замку стягуються невеликі групи лучан та гостей міста. Фестиваль розпочався об 11:00, тож хтось вже досхочу відпочив, а хтось тільки у передчутті від смакування кулінарних шедеврів місцевих і запрошених майстрів.

У Замку Любарта цієї суботи можна скуштувати якісний фастфуд, гамбургери, страви на грилі, соковиті м'ясні стейки, різноманітні солодощі та прохолодні напої на будь-який смак.

Для дітей є окрема локація, де можна розважитися на надувній гірці. Трохи старші можуть постріляти з лука по портрету путіна.

Маркетолог Luts Food Fest Соня Момонт каже, що цього року, у зв'язку з війною, вирішили скоротити розважальну програму до мінімуму.

«На організацію фестивалю ми наважилися не одразу. Зважували всі «за» і «проти». Але ми бачили, що у Володимирі провели величезний концерт, де було багато людей. І ми розуміли, що дуже цього хочеться у Луцьку», – зазначила Соня Момонт.

Соня МомонтСоня Момонт
 

Як додала маркетолог, у зв'язку з війною багато людей не можуть дозволити собі такого відпочинку, як у мирний час, а такий фестиваль став чудовою альтернативою.

За словами Соні Момонт, людей у цьому році не менше, ніж було минулого. Разом з тим, додає вона, фестиваль є безпечним, адже не скупчуєбагато людей одночасно.

«Лучани знають і люблять цей фестиваль. А цього року ми зробили його ще й благодійним. Літо у Луцьку без фуд фесту було би якимось неповноцінним», – зазначає маркетолог.

Соня Момонт додає, що більшість лучан цього року позитивно поставилися до ідеї проведення такого фестивалю. Однак, були і протилежні точки зору. Та, зазначають організатори, кожен має право на свою думку і наголошує, що половина зібраних коштів буде спрямована на підтримку Збройних сил України, а розважальна програма зведена до мінімуму.

Зокрема, відвідувачів розважає діджей. Кому ж не до вподоби така музика – взяв свою власну гітару та співає українських пісень.

На фестивалі панує спокійна святкова атмосфера, люди насолоджуються напоями та їжею і слухають приємну музику.

Нагадаємо, що фестиваль триватиме і в неділю, 7 серпня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів